Uitslagen

Kies een wedstrijd:

Aco van Elderen Crossloop 16-2-2019

Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1250-1800 meterCategorie: J-9
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Thijmen Lamberink06-07-2009Gramsbergen8:18M
2Thies Koekkoek23-03-2009Ommen8:53M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1250-1800 meterCategorie: M-9
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Julia Seppenwoolde00-00-2013Rijssen7:48V
2Carmen Bruinsma01-02-2009Nijverdal7:51V
3Yinthe Buitenkamp18-08-2010Ommen8:12V
4Deborah Wessels06-09-2009Rijssen8:44V
5Lindy Kramer26-01-2009Dedemsvaart9:07V
6Liza Smalbrugge06-10-2009Hasselt9:56V
7Emma Duval19-05-2009Ommen10:16V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1250-1800 meterCategorie: J-12
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Mikel Berenst08-11-2005Vroomshoop7:03M
2Bjorn Bruinsma28-04-2006Nijverdal7:07M
3Jorn Smalbrugge10-05-2007Hasselt7:10M
4Wessel Koekkoek09-01-2007Ommen7:20M
5Mika Keizer06-10-2007Ruinerwold7:32M
6Nout Meijer13-08-2008Witharen7:36M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1250-1800 meterCategorie: M-12
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Laura Boers00-00-2006Vriezenveen6:42V
2Floor Willems02-09-2007Ommen7:21V
3Jasmijn Lamberink18-04-2007Gramsbergen7:39V
4Janneke Meinen12-04-2006Ommen7:44V
5Ilse Makkinga21-08-2006Ommen8:45V
6Resa Keizer10-01-2006Ruinerwold9:32V
7Noor van den Enk06-01-2006Ommen9:37V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1250-1800 meterCategorie: J-15
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Max Swabedissen08-04-2004Rijssen5:55M
2Wouter Seppenwoolde00-00-2005Rijssen6:21M
3Rik Michiel Meinen10-03-2004Ommen6:30M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1250-1800 meterCategorie: M-15
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Janne Nijhof01-11-2004Hengelo Ov7:37V
2Fleur Gerrits07-10-2005Heerde7:56V
3Lena Nijhof28-05-2003Hengelo Ov8:32V
4Rilana Lamberink21-10-2004Gramsbergen8:35V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5-6 kilometerCategorie: Msen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1William van Eeken03-01-1994Wielen16:55M
2Robert Gerritsen09-02-1986Vroomshoop17:01M
3Michiel Veldman26-09-1986Nieuwleusen17:08M
4Maarten Koggel31-08-1988Dalfsen17:51M
5Gido Scherphof23-09-2000Vriezenveen18:44M
6Peter Oldenhuis00-00-1987Vriezenveen19:38M
7Sonny Marsman20-04-1989Daarlerveen19:47M
8Wilbert Russcher20-04-1988Rouveen21:10M
9Tim van der Monde15-06-1981Ommen21:45M
10DirkJan Minkjan13-05-1985Westerhaar-Vriezenv Wijk22:10M
11Wouter Knol31-07-1980Nieuwleusen23:47M
12Rene Snijder25-03-1987Vroomshoop27:50M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5-6 kilometerCategorie: M40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Bennie Thunker28-07-1970Kampen18:45M
2Edwin Van Laar10-11-1975Balkbrug19:40M
3Henry Toerse25-04-1970Balkbrug20:08M
4Roland Zwiggelaar01-06-1975Vriezenveen20:36M
5Gert Berenst06-12-1968Vroomshoop20:54M
6René Hemstede18-04-1972Hardenberg23:53M
7Jan van der Molen27-02-1969Rheezerveen26:39M
8Arnold Brinkman31-01-1972Nieuwleusen32:28M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5-6 kilometerCategorie: M50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Melchior van de Pol01-06-1967Apeldoorn18:40M
2Jan Beldman27-11-1959Dalfsen20:45M
3Jan Hankamp12-08-1957Vroomshoop22:04M
4Roelof van der Velde07-07-1958Daarlerveen22:19M
5Fred Sluijs27-06-1963Wierden22:30M
6Anne Marsman01-04-1967Ommen23:29M
7Roel Otten04-07-1964Bruchterveld23:49M
8Harrie Bloeming16-10-1968Vroomshoop24:17M
9Kees de Jonge19-09-1968Vroomshoop26:05M
10Marko Vlaming09-12-1960Ommen29:02M
11Jan Snijder07-06-1954Bergentheim34:39M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5-6 kilometerCategorie: Vsen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Yvonne Meijer23-01-1979Witharen19:02V
2Marieke ten Brinke27-07-1981Westerhaar-Vriezenv Wijk20:28V
3Jolanda van Dam - Dijk08-11-1986Lemele20:46V
4Gerlinda Marsman-Kuilder12-08-1989Daarlerveen21:52V
5Linda Pielman04-03-1992Dedemsvaart22:30V
6Hennie Meijerhof31-05-1988Bergentheim24:32V
7Nienke van der Woude08-05-1990Hasselt26:45V
8Laura Russcher31-08-1993Rouveen26:51V
9Chantal van der Molen16-05-2001Rheezerveen27:42V
10Mieke Pastoor27-11-1980Hasselt28:07V
11Kristyna Lexova04-01-1986Hardenberg28:09V
12Bertine Hoeve30-01-1986Punthorst29:20V
13Marleen Hegeman29-01-1992Hasselt30:11V
14Gerdienke Zielman18-09-1985Hasselt30:45V
15Lucinda Tuenter30-09-1987Rheezerveen31:10V
16Marjanne Vos19-09-1990Lutten31:12V
17Britt Hudepohl14-10-2002Vroomshoop31:30V
18Susan Otter12-10-1989Hardenberg32:20V
19Esther de Boer13-12-1978Vroomshoop32:56V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5-6 kilometerCategorie: V40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Saskia Bekhuis02-08-1969Vasse22:31V
2Ria Smalbrugge28-12-1973Hasselt29:14V
3Herma Brinkhuis03-10-1971Ommen29:58V
4Gerjanne Journee12-05-1970Dalfsen30:46V
5Dianne Hankamp02-04-1975Vroomshoop31:00V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5-6 kilometerCategorie: V50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Marian Fuselier21-09-1962Heino22:35V
2Agnes Doedens07-10-1963Schalkhaar24:13V
3Jacqueline Davenschot00-00-1967Vroomshoop27:29V
4Brigitte van der Veen11-10-1966Ommen29:09V
5Gerda van der Vegt26-06-1966Dalfsen31:02V
6Ankelien Mepschen05-10-1967Hardenberg33:21V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 9-10 kilometerCategorie: Msen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Pascal Dankelman23-04-1986Ommen38:05M
2Lambert Russcher26-09-1987Staphorst38:29M
3Henk Bloemert12-04-1984Rouveen39:34M
4Maarten Oosterhuis26-07-1996Groningen39:47M
5Evert Teunis05-07-1996Vriezenveen41:37M
6Johan De Gooijer01-08-1987Hardenberg42:37M
7Martin Grootoonk31-05-1979Hardenberg46:12M
8Wouter Dirk de Jong09-04-1979Ommen46:21M
9Simon Kosse18-04-1991Geerdijk57:23M
10Peter Kosse27-10-1986Geerdijk59:20M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 9-10 kilometerCategorie: M40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Rudolf Martens02-09-1975Hardenberg39:40M
2Edwin Schrik09-11-1969Zwolle40:18M
3Serge Hofkamp02-09-1975Ommen40:55M
4Tom van Tellingen13-12-1970Sleen42:00M
5Bennie Akkerman06-03-1969Rouveen42:39M
6Ben Smith03-08-1974Hardenberg44:51M
7Karel Prins20-12-1969Veeningen45:31M
8Gerrit van Oene04-07-1978Kampen47:08M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 9-10 kilometerCategorie: M50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Wilco Mars26-05-1968Ommen40:28M
2Roel Westert29-08-1964Ruinerwold42:34M
3Jan Eikelboom19-05-1965Lemelerveld43:22M
4Leo Meijerink19-02-1965Ommen44:33M
5Wim Matel06-06-1962Ane45:15M
6Bernhard Kootstra16-04-1966Dalfsen45:47M
7Eize Wind13-06-1967Radewijk46:33M
8Henk Korterink07-10-1965Hasselt49:24M
9Rooseboom Peter22-11-1961Hardenberg49:46M
10Jan Snijder16-07-1961Nieuwleusen50:28M
11Jacco Pleijsier08-07-1967Hasselt52:03M
12Jan Altena08-07-1953Bruchterveld53:44M
13Dick Aalderink04-11-1958Ommen1:04:24M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 9-10 kilometerCategorie: Vsen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Corien Jansen07-03-1986Nijeveen42:52V
2Leonie Eenkhoorn06-05-1986Kampen46:24V
3Sabine Nijstad27-10-1993Hoogeveen50:51V
4Nikki Geesink27-01-2001Hardenberg53:48V
5Judith Vogelzang05-07-1989Ommen59:26V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 9-10 kilometerCategorie: V40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Saskia Schutte03-04-1972Veessen42:19V
2Janneke Molenhuis17-01-1977Nijeveen43:58V
3Claudia van Tellingen01-06-1974Sleen48:02V
4Geke Tempelman23-12-1970Beerzerveld53:50V
5Carla Geesink21-07-1969Hardenberg55:08V
6Sandra Berenst06-03-1971Vroomshoop1:03:35V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 9-10 kilometerCategorie: V50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Anne Van Schuppen11-10-1960Emst43:18V
2Jacqueline t Brummelhuis06-08-1965Stuifzand55:33V

Agenda